Official Fury Clan Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament Taxi // COMENZI

In jos

Regulament Taxi // COMENZI Empty Regulament Taxi // COMENZI

Mesaj Scris de PenguinHQ Sam Feb 18, 2017 7:57 pm

SALUT SUNT LEADER-UL FACTIUNII SI AZI AM SA VA PREZINT REGULAMENTUL DIN CARE VETI DA TEST SI COMENZILE!
-REGULAMENT
 Like a Star @ heaven  Nu aveti voie sa vorbiti vulgar pe /f . Incalcarea regulamentului se plateste cu FW sau /uninvite
 Like a Star @ heaven  Nu aveti voie sa folositi mesaje de genul pe /f : LOL,BRB,IMD,ETC
 Like a Star @ heaven  Trebuie sa va respecati inre voi
 Like a Star @ heaven  Daca un coleg vorbeste vulgar pe /f sau te injura ii faci post sau imi spui mie sau unui rank mai mare.
 Like a Star @ heaven  Nu ai voie sa faci afaceri pe /f ex: "/f Vand infernus 40kk" Se plateste cu FW sau FP
 Like a Star @ heaven  Atunci cand iei un player trebuie sa iti scrii asa zis-ul raport . ex: "L-am luat pe Popescu in taxi /fare 300"
Like a Star @ heaven  Nu ai voie sa furi masina unui coleg. Se plateste cu FW sau FP
-COMENZI
 Like a Star @ heaven /fare (minim 100$ maxim 300$) [Daca faci peste 300 si esti prins esti dat afara din factiune] (cu comanda /fare esti in duty)
 Like a Star @ heaven /f [Vorbesti pe chat-ul factiunii]
Like a Star @ heaven  /leaders [Leaders vezi liderii factiunilor]
-Trecem la rank-uri:
Like a Star @ heaven La rank 1 / 2 ai voie sa iei doar masinile premier adica acelea cu semnul de TAXI pe ele. Daca le iei pe celelalte vei primii FW
Like a Star @ heaven Nu ai voie sa cersesti rank.
Like a Star @ heaven Nu ai voie sa iti schimbi skinul unui rank mai mare.

PenguinHQ
Admin

Mesaje : 6
Data de înscriere : 18/02/2017

https://furyclanaplicatii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum